Wiadomości Branżowe

Bella Skyway Festival: konkurs fotograficzny

Lubisz fotografować? Uważasz, że Toruń nigdy nie wygląda tak pięknie, jak podczas festiwalu światła? Uchwyć czar festiwalowych prezentacji! Czekamy na Twoje zdjęcia! Śledź naszego festiwalowego Facebooka

Lubisz fotografować? Uważasz, że Toruń nigdy nie wygląda tak pięknie, jak podczas festiwalu światła? Uchwyć czar festiwalowych prezentacji! Czekamy na Twoje zdjęcia! –  Śledź naszego festiwalowego Facebooka –  i weź udział w konkursie!

Konkurs organizowany jest w ramach Bella Skyway Festival, którego głównym celem jest wzbogacenie krajobrazu kulturalnego Torunia poprzez świetlne przedstawienie dorobku artystycznego twórców z całej Europy, a także spojrzenie na sztukę w sposób niecodzienny, a zarazem fascynujący. –  Głównym celem konkursu fotograficznego jest wyłonienie autorów najlepszych zdjęć ukazujących Bella Skyway Festival.

Najważniejsze zasady

  1. Konkurs –   fotograficzny jest otwarty –  dla wszystkich osób pełnoletnich.
  2. Aby wziąć udział w konkursie należy –   zrobione przez siebie zdjęcie (lub zestaw zdjęć), którejś z festiwalowych instalacji, bez podpisu na zdjęciu czy jakiegokolwiek znaku –  wodnego, wraz z dołączonymi danymi kontaktowymi (imię, nazwisko, adres zamieszkania, telefon) przesłać drogą elektroniczną na adres –  [email protected]. –  Termin nadsyłania zdjęć upływa 25 września 2013 roku.
  3. Wyboru najlepszych zdjęć dokona Organizator Bella Skyway Festival informując o tym uczestników i zwycięzców konkursu do dnia –  27 września 2013 roku –  za pomocą strony internetowej Bella Skyway Festival.

Nagrody w konkursie

  1. Nagrodą główną w konkursie jest kolacja o wartości 350 zł w –  Restauracji Luizjana w Toruniu(ul. Mostowa 10), do wykorzystania dla dowolnej liczby osób w terminie do 1 października 2013 roku.
  2. Nagrodami dodatkowymi jest pięć zestawów festiwalowych gadżetów –  Bella Skyway Festival, do odebrania w siedzibie Organizatora Bella Skyway Festiwal, od dnia 27 września 2013 roku do dnia 1 października 2013 roku, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 08.00 do 16.00.

–  

Źródło Toruńska Agenda Kulturalna. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  BGŻOptima daje wysoki procent na Lokacie Bezkarnej

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy