Wiadomości Branżowe

Baw się smakiem w Pizza Hut! Powrót Cheesy Bites

Amatorów pizzy, którzy lubią eksperymentować ze smakami, na pewno ucieszy wiadomość, że do jesiennego menu Pizza Hut powraca unikalna Pizza Cheesy Bites, z serowymi kęsami z różnymi posypkami i sosami. Pizza otoczona paluszkami wypełnionymi serem, posypana mieszankami ziół i serwowana w towarzystwie aromatycznych sosów jest świetnym impulsem do odkrycia zabawy w komponowaniu smaków. To kolejna innowacja smakowa dostępna jedynie w restauracjach Pizza Hut.

Kiedy spadają z drzew ostatnie liście, a powiew lata jest już tylko wspomnieniem, najlepiej smakują treściwe i pożywne dania. Z myślą o zimowych wieczorach Pizza Hut z początkiem listopada wprowadza do karty jedyną w swoim rodzaju Cheesy Bites, czyli pizzę otoczoną 24 paluszkami po brzegi wypełnionymi ciągnącym się serem. Są idealne do odrywania podczas długich rozmów w gronie najbliższych.

A co z dylematem podczas wybierania wspólnej pizzy? Jaki wybrać sos, a jakie przyprawy? Cheesy Bites daje możliwość pogodzenia preferencji znajomych, by każdy mógł nie tylko znaleźć swój ukochany smak, ale także bawić się ciekawymi zestawieniami kulinarnymi. Na wielbicieli różnorodności czekają oryginalne posypki: aromatyczna mieszanka sera coreggio i ziół prowansalskich, kolorowy czosnek z serem cheddar, lekko pikantne chilli nachos oraz chrupiący czarny sezam. Dodatkowo można wybrać 3 z 6 sosów: intensywnie czosnkowy, łagodny pomidorowy, miodowo-musztardowy, pikantny amerykański, barbecue i słodki chili. W dobieraniu aromatów panuje w końcu pełna swoboda!

Cheesy Bites można spróbować w 15 klasycznych smakach, znanych przez wszystkich gości Pizza Hut. Pizza dostępna jest także w dwóch zupełnie nowych odsłonach: Zimowej z aromatycznym sosem czosnkowym, serem mozzarella, szynką, pieczarkamii szczypiorkiem oraz Hot Bacon z pikantnym sosem chili, serem, cebulą, boczkiem, kolorową papryką i pomidorami. Przygotowane są z myślą o chwilach, kiedy za oknem hula przenikliwy wiatr, a my, zmarznięci i głodni, mamy ochotę na naprawdę sycące i rozgrzewające danie w przytulnej restauracji.

Oferta Cheesy Bites jest dostępna w Pizza Hut od 4 listopada do 5 stycznia 2015 r.


dostarczył infoWire.pl

Źródło Pizza Hut. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy