Aktualności Hobby LIFESTYLE

Avenida Challenge, czyli YouTuberowe wyzwania w poznańskim Centrum

Data publikacji: 2019-02-19
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Avenida Challenge, czyli YouTuberowe wyzwania w poznańskim Centrum
Kategoria: Hobby, LIFESTYLE

SA Wardęga, Blowek i Stuu ? najpopularniejsi YouTuberzy w Polsce w dniach 23-24 lutego odwiedzą Avenidę Poznań.

Avenida Challenge, czyli YouTuberowe wyzwania w poznańskim Centrum Hobby, LIFESTYLE - SA Wardęga, Blowek i Stuu ? najpopularniejsi YouTuberzy w Polsce w dniach 23-24 lutego odwiedzą Avenidę Poznań.

SA Wardęga, Blowek i Stuu ? najpopularniejsi YouTuberzy w Polsce w dniach 23-24 lutego odwiedzą Avenidę Poznań. Dla wszystkich fanów gwiazd internetu będzie to doskonała okazja, aby zdobyć autograf, zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie, wykonać challenge, a przede wszystkim dobrze się bawić. Akcji będzie towarzyszył konkurs na najlepszego vlogera w Poznaniu.

Challenge to aktualny trend panujący w środowisku YouTuberów. W dniach 23-24 lutego w naszym Centrum każdy będzie mógł poczuć towarzyszące mu emocje. Popularne wyzwania dla odwiedzających Avenidę gości przygotują doskonale znane gwiazdy internetu. Dodatkowo osoby, które nie boją się kamer mogą wziąć udział w konkursie na najlepszego vlogera, sprawdzić swoje umiejętności i posłuchać oceny jednego z najpopularniejszych YouTuberów ? Blowka ? mówi Katarzyna Korpak, dyrektor Avenidy Poznań.

W pierwszym dniu akcji (23 lutego) w poznańskim Centrum wyzwania przeprowadzi Stuart Burton, znany fanom jako Stuu. Tego samego dnia w Avenidzie pojawi się SA Wardęga, czyli autor popularnego w sieci pranku z psem przebranym za pająka.

Drugi dzień YouTuberowych wyzwań (24 lutego) to kolejna dawka pozytywnych emocji ?challenge przeprowadzi Blowek. Popularny vloger oceni również filmiki laureatów konkursu zorganizowanego na profilu facebookowym Avenidy i wybierze najlepszego vlogera w Poznaniu. Zgłoszenia do konkursu będą przyjmowane w dniach 15-21 lutego.

Podczas dwóch dni akcji ? oprócz YouTuberowych wyzwań ? goście poznańskiego centrum handlowego będą mogli zdobyć autograf i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z idolami.

Akcja ?YouTuberowe wyzwania? odbędzie się 23 lutego w godz. 13:00-19:00 i 24 lutego w godz. 13:00-18:00 na scenie na fontannie w Avenidzie Poznań. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Avenida Challenge, czyli YouTuberowe wyzwania w poznańskim Centrum Hobby, LIFESTYLE - SA Wardęga, Blowek i Stuu ? najpopularniejsi YouTuberzy w Polsce w dniach 23-24 lutego odwiedzą Avenidę Poznań.
Hashtagi: #Hobby #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy