Wiadomości Branżowe

5. edycja Festiwalu Piosenki i Ballady Filmowej w Toruniu – informacje dla mediów

Szanowni Państwo, miło nam zaprosić Państwa na Festiwal Piosenki i Ballady Filmowej, który odbędzie się w dniach 31 lipca -2 sierpnia w Toruniu. Poniżej znajdą Państwo informacje dotyczące zasad rejestracji materiału i akredytacji prasowych. Zasady rejestracji materiału podczas Festiwalu Piosenki i Ballady Filmowej Organizatorzy Festiwalu Piosenki i Ballady Filmowej

Szanowni Państwo,

miło nam zaprosić Państwa na Festiwal Piosenki i Ballady Filmowej, który odbędzie się w dniach 31 lipca -2 sierpnia w Toruniu. Poniżej znajdą Państwo informacje dotyczące zasad rejestracji materiału i akredytacji prasowych.

Zasady rejestracji materiału podczas Festiwalu Piosenki i Ballady Filmowej

Organizatorzy Festiwalu Piosenki i Ballady Filmowej wyrażają zgodę na rejestrację audio, wizualną, bądź audiowizualną na potrzeby stacji radiowych, telewizyjnych, do wykorzystania w Internecie, jak również na dokumentację fotograficzną. Materiały prezentowane przez stacje telewizyjne nie mogą stanowić całościowej transmisji z wydarzenia, dopuszczalne jest jedynie emitowanie fragmentów danego wydarzenia. Nie są dopuszczalne transmisje na żywo z wydarzenia. Dozwolone jest rejestrowanie materiału o charakterze reporterskim o czasie do 3 minut.

Informujemy, że wszystkie materiały dziennikarskie dotyczące Pani Katarzyny Żak podlegają autoryzacji. Dane kontaktowe Agentki: Małgorzata Matusiak, e-mail [email protected], tel. +48 –  502 –  627 295

Akredytacje prasowe:

Akredytacje prasowe są bezpłatne, uprawniają do udziału w festiwalu, spotkań dla mediów (briefingi prasowe). Ze względu na duże zainteresowanie wydarzeniem, dysponujemy ograniczoną liczbą miejsc siedzących przeznaczonych dla mediów.

Dziennikarzy zainteresowanych akredytacjami prasowymi, prosimy o przesłanie swoich danych (redakcja, nazwisko dziennikarza, adres e-mailowy, nr telefonu) do czwartku 31 lipca do godz. 12.00 na adres e-mailowy: [email protected].

Do Państwa materiałów prasowych zostaną dołączone kupony rabatowe zawierające 10% bonifikaty na wszystkie usługi Blue Moon Wellness & Spa w Copernicus Toruń Hotel.


dostarczył infoWire.pl

Źródło Toruńska Agenda Kulturalna. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy