Aktualności Hobby LIFESTYLE

Zobacz Wrocław z wyjątkowej perspektywy

Data publikacji: 2018-08-30
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Zobacz Wrocław z wyjątkowej perspektywy
Kategoria: Hobby, LIFESTYLE

Chcesz być jedną z pierwszych osób, które zobaczą i sfotografują Wrocław, a zwłaszcza Przedmieście Oławskie z perspektywy 17. piętra? Świętuj Dzień Trójkąta i ruszaj na sam szczyt właśnie ukończonej wieży Angel River.

Zobacz Wrocław z wyjątkowej perspektywy Hobby, LIFESTYLE - Chcesz być jedną z pierwszych osób, które zobaczą i sfotografują Wrocław, a zwłaszcza Przedmieście Oławskie z perspektywy 17. piętra? Świętuj Dzień Trójkąta i ruszaj na sam szczyt właśnie ukończonej wieży Angel River.

Dzień Trójkąta to wielkie święto Przedmieścia Oławskiego i jego mieszkańców, przypadające w tym roku na 8 września. Sobota będzie wypełniona bezpłatnymi atrakcjami kulturalnymi oraz kulinarnymi specjałami przygotowanymi przez lokalnych restauratorów. Tegoroczna edycja skupia się na architekturze. Jednym z najciekawszych wydarzeń towarzyszących jest wjazd na ostatnie piętro 55-metrowej wieży Angel River ? najwyższego budynku Przedmieścia Oławskiego. – Budowa Angel River doskonale wpisuje się w rewitalizację historycznego Przedmieścia Oławskiego. Jesteśmy otwarci na wszystkich mieszkańców tej wspaniałej dzielnicy, dlatego zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie. Podczas Dnia Trójkąta po raz pierwszy pojawia się okazja, aby sfotografować wspaniałą panoramę miasta z perspektywy 17. piętra właśnie ukończonego budynku ? zaprasza Natalia Sawicka, dyrektor sprzedaży i marketingu Angel River.

Pierwsza z czterech 10-osobowych grup wjedzie na wieżę około godz. 10.00. Kolejne ? co 45 minut. W czasie pobytu na szczycie każdy będzie mógł zrobić zdjęcia lub nagrać film, który stanie się wyjątkową pamiątką. By wziąć udział w wydarzeniu, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy udostępniony na oficjalnym fanpage Angel River na Facebooku https://www.facebook.com/AngelRiverWroclaw i czekać na potwierdzenie udziału. Warto pamiętać, że liczba miejsc jest ograniczona.

Wjazd na szczyt Angel River to jedna z atrakcji tego bogatego w wydarzenia dnia na Przedmieściu Oławskim. Wśród innych ciekawych punktów programu warto wyróżnić np. zwiedzanie niedostępnej na co dzień krypty w Klasztorze Bonifratrów. Przez całą sobotę w różnych częściach osiedla będzie można wziąć udział m.in. w koncercie w Muzeum Etnograficznym, warsztatach, wystawie, spektaklu teatralnym ?Trójkąt 45°?, a także w czterech spacerach z przewodnikami: architektonicznym, wyznaniowym, wspomnieniowym i rodzinnym. Dzień Trójkąta potrwa do godz. 23.00. Szczegółowy program wydarzeń znajduje się tutaj.

 

Dwie wieże nad Oławą

Angel River to dwa budynki apartamentowe przy ul. Walońskiej, tuż nad rzeką Oławą: 17- i 9-kondygnacyjny. Wyższy ma 55 metrów wysokości. W ramach inwestycji powstało 341 lokali o powierzchni od 24 do 118 mkw. Z balkonów, loggii i tarasów rozlega się wspaniały widok na Wrocław. Angel River oferuje mieszkańcom wiele udogodnień, m.in. strefę fitness z saunami i spa, reprezentacyjne lobby z miejscem spotkań dla mieszkańców, salę zabaw dla dzieci, a także miejsca postojowe w garażu podziemnym dla gości czy stację ładowania pojazdów elektrycznych. Właścicieli znalazło już ponad 90% apartamentów. 

 

Angel Poland Group

Angel Poland Group istnieje od 2003 roku. Zatrudnia 300 pracowników w biurach w Krakowie i we Wrocławiu. Grupa należy do czołowych deweloperów w Polsce, z inwestycjami o wartości przekraczającej 500 mln euro. W portfolio firmy znajdują się flagowe projekty: Angel Stradom, Angel Wawel, Angel Plaza, Angel City (Kraków), Wilanow One (Warszawa), Angel River, kompleks apartamentowy OVO z hotelem DoubleTree by Hilton, 5-gwiazdkowy, butikowy hotel The Granary. Ponadto grupa wybudowała również dom opieki dla seniorów Angel Care we Wrocław.

Więcej informacji: www.angelriver.pl

 

 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Zobacz Wrocław z wyjątkowej perspektywy Hobby, LIFESTYLE - Chcesz być jedną z pierwszych osób, które zobaczą i sfotografują Wrocław, a zwłaszcza Przedmieście Oławskie z perspektywy 17. piętra? Świętuj Dzień Trójkąta i ruszaj na sam szczyt właśnie ukończonej wieży Angel River.
Hashtagi: #Hobby #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #LIFESTYLE   #Sztuka