Aktualności Hobby LIFESTYLE

Tour de France w Empiku Arkadia

3 sierpnia odbędzie się ósme spotkanie z cyklu ?Gramy? w salonie Empik

Data publikacji: 2019-08-03
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Tour de France w Empiku Arkadia
Kategoria: Hobby, LIFESTYLE

3 sierpnia odbędzie się ósme spotkanie z cyklu ?Gramy? w salonie Empik Arkadia

Tour de France w Empiku Arkadia Hobby, LIFESTYLE - 3 sierpnia odbędzie się ósme spotkanie z cyklu ?Gramy? w salonie Empik Arkadia

W Warszawie na początku miesiąca fani kolarstwa i gier planszowych znajdą coś dla siebie. Już 3 sierpnia odbędzie się ósme spotkanie z cyklu ?Gramy? w salonie Empik Arkadia. Podczas wydarzenia uczestnicy zagrają w kultową wyścigową grę ?Wielka pętla? (FoxGames), która przeniesie ich do Francji i obudzi w nich ducha zdrowej sportowej rywalizacji.  
  
Wyścig dookoła Francji ? Wielka Pętla ? jest w świecie kolarskim najważniejszym wydarzeniem sezonu. To czas największego wysiłku. Zawodnicy wiedzą, że muszą dać z siebie wszystko. Pasjonaci tej dyscypliny z zapartym tchem śledzą poczynania swoich ulubieńców. Tym razem i oni będą mogli poczuć się jak zawodnicy Tour de France. Wszystko za sprawą kolejnego spotkania z cyklu ?Gramy?, podczas którego sprawdzą swoją zręczność i umiejętności strategiczne, grając w ?Wielką pętlę?. 

Każdy z graczy zarządza drużyną składającą się z dwóch zawodników: pomocnika i sprintera. Poruszają swoich kolarzy po planszy, dobierając i zagrywając numerowane karty, które wskazują jak daleko poruszy się każdy z nich. Dzięki ciekawej mechanice, gracz ma wrażenie jakby uczestniczył w autentycznym wyścigu kolarskim. Oprócz dawki sportowych emocji,  wydarzeniu będą również towarzyszyć dodatkowe atrakcje. 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Tour de France w Empiku Arkadia Hobby, LIFESTYLE - 3 sierpnia odbędzie się ósme spotkanie z cyklu ?Gramy? w salonie Empik Arkadia
Hashtagi: #Hobby #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy