Aktualności Hobby LIFESTYLE

Szyjemy breloki z filcu | Empik Galeria Bałtycka

Data publikacji: 2018-06-27
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Szyjemy breloki z filcu | Empik Galeria Bałtycka
Kategoria: Hobby, LIFESTYLE

Warsztaty

Szyjemy breloki z filcu | Empik Galeria Bałtycka Hobby, LIFESTYLE - Warsztaty

Brelok z filcu to uroczy drobiazg, który nie tylko ozdobi każde klucze, ale także utrudni ich zgubienie. By był oryginalny i niepowtarzalny, warto wykonać go własnoręcznie. A nie jest to wcale takie trudne! Empik zaprasza młodzież, osoby dorosłe, a także dzieci powyżej piątego roku życia na warsztaty tworzenia breloków z filcu. Ich uczestnicy będą wycinać z kolorowego filcu różnorodne kształty, a prowadząca pokaże, co należy zrobić, by powstały z nich breloczki w formie bajkowych zwierzaków, stworów lub wszystkiego tego, co tylko przyjdzie do głowy. Chętni będą mogli zamienić kolorowy filc także na broszki i zawieszki. Wiek 5+
Warsztaty kreatywne przeznaczone są dla klientów programu mój empik. Kartę programu można założyć w każdej chwili, nawet w trakcie zajęć. Bazą do pracy warsztatowej jest produkt dostępny w salonie, wskazany przez prowadzącego. Żeby przystąpić do pracy, wystarczy się w niego zaopatrzyć.
Po zajęciach gotowe dzieło stanie się miłą pamiątką czasu poświęconego na doskonalenie kreatywności manualnych. Zapraszamy!
Zapisy na warsztaty: Gdańsk 603 117 020

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Szyjemy breloki z filcu | Empik Galeria Bałtycka Hobby, LIFESTYLE - Warsztaty
Hashtagi: #Hobby #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy