Aktualności Hobby LIFESTYLE

Szansa dla uczniów i studentów. Wygraj do 15 tys. zł na swój rozwój

Data publikacji: 2018-10-15
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Szansa dla uczniów i studentów. Wygraj do 15 tys. zł na swój rozwój
Kategoria: Hobby, LIFESTYLE

Każdy uczeń lub student, który ma pomysł na biznes, może wygrać nagrody o łącznej wartości do 15 tys. zł.

Szansa dla uczniów i studentów. Wygraj do 15 tys. zł na swój rozwój Hobby, LIFESTYLE - Każdy uczeń lub student, który ma pomysł na biznes, może wygrać nagrody o łącznej wartości do 15 tys. zł.

15 października wystartował konkurs organizowany w ramach V edycji programu Start do Kariery ? kampanii społecznej Gumtree.pl. Start do Kariery od 5 lat pomaga młodym osobom we wchodzeniu na rynek pracy i rozpoczynaniu kariery zawodowej. Tym razem finałem edycji jest konkurs, dzięki któremu Gumtree Polska chce wesprzeć ambitne pomysły licealistów i studentów oraz ułatwić im stawianie pierwszych, samodzielnych kroków na rynku pracy. To niezwykła szansa dla młodych ludzi, żeby wkroczyć na wybraną przez siebie ścieżkę kariery.

 

? Chcemy pomóc młodym osobom, które mają pomysł na własną karierę. Na początku drogi zawodowej, na przeszkodzie w realizacji planów i pasji, często staje brak wsparcia finansowego na szkolenia czy sprzęt, niezbędny w prowadzeniu firmy. Chcemy, żeby ktoś, kto ma pasję, mógł zrealizować swoje plany, nie martwiąc się o zapłatę za wymarzony kurs, czy potrzebny program komputerowy ? wyjaśnia Katarzyna Merska, Koordynator ds. Komunikacji Gumtree Polska. Przewidywane nagrody to wybrane przez laureatów szkolenia czy kursy oraz nagrody rzeczowe, takie jak laptop, smartfon czy program komputerowy.   

 

Zadanie konkursowe składa się z dwóch kroków:

opisania i umotywowania swojego pomysłu na biznes w formie tekstu lub filmu,
wypełnienia formularza szablonu biznesowego dostępnego na stronie internetowej konkursu.

 

 Zgłoszenia można dokonać do 15 listopada za pomocą strony: https://startdokariery.pl/konkurs

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Szansa dla uczniów i studentów. Wygraj do 15 tys. zł na swój rozwój Hobby, LIFESTYLE - Każdy uczeń lub student, który ma pomysł na biznes, może wygrać nagrody o łącznej wartości do 15 tys. zł.
Hashtagi: #Hobby #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy