Aktualności Film LIFESTYLE

?Nadchodzi era Twojego bohatera? ? ekspozycja herosów w Placu Unii

Data publikacji: 2019-05-27
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: ?Nadchodzi era Twojego bohatera? ? ekspozycja herosów w Placu Unii
Kategoria: Film, LIFESTYLE

28 maja Plac Unii zamieni się w strefę supermocy. Na klientów centrum handlowego czekać będą figury głównych bohaterów z kultowej serii filmów akcji o herosach ? Iron Man, Kapitan Ameryka, Thor, Hulk oraz Spiderman.

?Nadchodzi era Twojego bohatera? ? ekspozycja herosów w Placu Unii Film, LIFESTYLE - 28 maja Plac Unii zamieni się w strefę supermocy. Na klientów centrum handlowego czekać będą figury głównych bohaterów z kultowej serii filmów akcji o herosach ? Iron Man, Kapitan Ameryka, Thor, Hulk oraz Spiderman.

28 maja Plac Unii zamieni się w strefę supermocy. Na klientów centrum handlowego czekać będą figury głównych bohaterów z kultowej serii filmów akcji o herosach ? Iron Man, Kapitan Ameryka, Thor, Hulk oraz Spiderman. Wszystkie postacie są w skali rzeczywistej. Ekspozycja potrwa do 10 czerwca 2019 r.

Gratka dla fanów serii o słynnych mścicielach

?Nadchodzi era Twojego bohatera? to instalacja prezentująca superbohaterów komiksowego świata, znanych szerokiej publiczności przede wszystkim z wielu słynnych produkcji filmowych, komiksowych i animacji.

Rzeczywiste rozmiary postaci Iron Mana, Kapitana Ameryki, Thora, Hulka oraz Spidermana umożliwią widzowi bezpośredni kontakt i wykonanie fotografii z ulubionymi herosami kultowego świata fantasy.

Finał najpopularniejszej na świecie sagi o nadludziach

Jesteśmy miesiąc po premierze, największego od lat, kinowego hitu. Po wymazaniu połowy życia we wszechświecie przez Thanosa w ?Wojnie bez granic?, grupa najsłynniejszych na świecie bohaterów o nadludzkich mocach stara się zrobić wszystko co konieczne, aby pokonać szalonego tytana.

Ekspozycja w Placu Unii będzie więc świetną okazją do stanięcia twarzą w twarz z herosami, którzy ocalili naszą planetę przed zagładą.

Więcej informacji udzielają:

Ewelina Kolad, [email protected], + 48 510 291 250

Monika Kern, [email protected] , +48 601 892 291

O Placu Unii:

Plac Unii City Shopping to nowoczesne centrum handlowe zlokalizowane na warszawskim Mokotowie u zbiegu ulic Puławskiej, Boya-Żeleńskiego i Waryńskiego. Na trzech poziomach galerii znajduje się 70 najemców, w skład których wchodzą m.in.: Zara, H&M, Empik, iSpot, Bobbi Brown, Smyk, Deni Cler, Hebe czy Douglas. Na terenie obiektu do dyspozycji klientów są także Zdrofit Club, przyjazne kawiarnie i punkty gastronomiczne oraz supermarket SuperSam. Stałą ofertę centrum uzupełnia szereg cyklicznych wydarzeń. Obiekt posiada podziemny parking mieszczący stanowiska dla ponad 500 samochodów.

Agentem wyłącznym reprezentującym Plac Unii City Shopping w zakresie wynajmu powierzchni jest firma Colliers International. Zarządca budynku to firma CBRE.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
?Nadchodzi era Twojego bohatera? ? ekspozycja herosów w Placu Unii Film, LIFESTYLE - 28 maja Plac Unii zamieni się w strefę supermocy. Na klientów centrum handlowego czekać będą figury głównych bohaterów z kultowej serii filmów akcji o herosach ? Iron Man, Kapitan Ameryka, Thor, Hulk oraz Spiderman.
Hashtagi: #Film #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #LIFESTYLE   #Sztuka