Aktualności Film LIFESTYLE

Modelka i mistrz motocrossu na szlaku Rajdu Dakar

Modelka i mistrz motocrossu na szlaku Rajdu Dakar
?Wielka przygoda: Maroko?, premiera w sobotę, 18 czerwca, o godz. 24:00 na antenie National Geographic

Data publikacji: 2016-06-14
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Modelka i mistrz motocrossu na szlaku Rajdu Dakar
Kategoria: Film, LIFESTYLE

?Wielka przygoda: Maroko?, premiera w sobotę, 18 czerwca, o godz. 24:00 na antenie National Geographic Channel.

Modelka i mistrz motocrossu na szlaku Rajdu Dakar Film, LIFESTYLE - ?Wielka przygoda: Maroko?, premiera w sobotę, 18 czerwca, o godz. 24:00 na antenie National Geographic Channel.

Modelka i prezenterka telewizyjna, Laura Csortan oraz legenda sportów motorowych, Christophe Barriere-Varju, wyruszają w podróż życia pierwotnym północnoafrykańskim szlakiem Rajdu Dakar. Program ?Wielka przygoda: Maroko? zabierze widzów na motocyklową wyprawę marzeń, podczas której będą mogli podziwiać zapierające dech w piersiach pustynne krajobrazy, zwiedzać bajeczne oazy i doświadczać niezwykłej berberyjskiej gościnności. Premiera w sobotę, 18 czerwca, o godz. 24:00 na antenie National Geographic Channel. 

On: Christophe Barriere-Varju, mistrz zawodów motocrossowych i czterokrotny uczestnik Rajdu Dakar. Twardziel, dla którego jazda jednośladem po pustyni to zabawa. Ona: Laura Csortan, supermodelka, ?wymuskana? dziewczyna z okładek kolorowych magazynów, która najpierw wymarzyła sobie, że okiełzna motocykl, a potem ? słońce i pustynię. Razem wyruszają śladem Rajdu Dakar z dawnych lat. 

Punktem startowym podróży jest jedno z największych miast Maroka – Marrakesz. Wyprawa jest ogromnym wyzwaniem dla Laury, która choć jeździ na motocyklu już od dekady, to nigdy wcześniej nie miała styczności z jazdą off-road. A skoro szlak ma nawiązywać do legendarnej trasy Paryż ? Dakar musi być ostra jazda! Czy Laura dotrzyma tempa Christophowi? Czy mistrz będzie dla niej przewodnikiem czy niańką?

Na Laurę czekają nie lada wyzwania, od których uzależnione będzie powodzenie wyprawy. Motocykliści przeprawią się przez jedne z najtrudniejszych terenów na Ziemi – góry Atlas, kanion Todra Gorge ? docierając aż do piaszczystych wydm Sahary. Po drodze odwiedzą ukryte w głębi pustyni, zapierające dech w piersiach, historyczne miejsca oraz cudowne miasta-oazy, które pozostały nietknięte przez tysiące lat. Czy śmiałkom uda się przezwyciężyć wszystkie przeszkody i bezpiecznie dotrzeć do mety?

?Wielka przygoda: Maroko?, premiera w sobotę, 18 czerwca, o godz. 24:00 na antenie National Geographic Channel. 

A to już wiesz?  Dziś Światowy Dzień Fotografii

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Modelka i mistrz motocrossu na szlaku Rajdu Dakar Film, LIFESTYLE - ?Wielka przygoda: Maroko?, premiera w sobotę, 18 czerwca, o godz. 24:00 na antenie National Geographic Channel.
Hashtagi: #Film #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy