Aktualności Hobby LIFESTYLE

LEGO? NINJAGO? w Galerii Krakowskiej

Data publikacji: 2018-10-23
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: LEGO? NINJAGO? w Galerii Krakowskiej
Kategoria: Hobby, LIFESTYLE

Zbliża się wielkie święto fanów LEGO? NINJAGO?.

LEGO? NINJAGO? w Galerii Krakowskiej Hobby, LIFESTYLE - Zbliża się wielkie święto fanów LEGO? NINJAGO?.

Zbliża się wielkie święto fanów LEGO? NINJAGO?. W dniach 27-28 października w Galerii Krakowskiej powstanie miasteczko LEGO?, w którym młodzi i nieco starsi amatorzy kultowych klocków będą mogli oddać się prawdziwemu szaleństwu budowania oraz zdobyć certyfikat Ninja. Podczas wydarzenia nie zabraknie konkursów z nagrodami oraz specjalnej strefy dla najmłodszych budowniczych – LEGO? DUPLO.

Rozwijają wyobraźnię, sprawność manualną i kreatywność – klocki są nie tylko świetną zabawą, ale też pomagają w nauce. Przekonają się o tym wszyscy, którzy w dniach 27-28 października odwiedzą miasteczko LEGO? NINJAGO? w Galerii Krakowskiej. Podczas dwudniowego wydarzenia dzieci będą mogły przeżyć niezwykłą przygodę i zostać prawdziwymi Ninja. Ich zadaniem będzie wykonanie pięciu wyzwań przygotowanych przez mentora Ninja ? Mistrza Wu. Małych budowniczych w strefie LEGO? odwiedzi ich ulubieniec ? Mistrz Spinjitzu Lloyd.

Ale to nie koniec atrakcji ? miłośnicy LEGO? będą mogli oddać się kreatywnej zabawie tworząc konstrukcje z klocków w strefie wolnych budowli. Z kolei dla najmłodszych fanów LEGO? (w wieku od 1,5 do 5 lat) będzie dostępna strefa LEGO? DUPLO. W basenie wypełnionym klockami oraz na stolikach do zabawy maluchy będą układać swoje pierwsze budowle. Nie zabraknie też elementu edukacyjnego ? animatorzy pokażą inspirujące ćwiczenia, dzięki którym maluchy podczas zabawy z rodzicami będą mogły nauczyć się literek, cyferek, kształtów i kolorów.

Na wszystkich uczestników wydarzenia czekają konkursy z nagrodami oraz możliwość zrobienia zdjęcia na ściance  LEGO? NINJAGO?.

?LEGO NINJAGO? odbędzie się w najbliższy weekend (27- 28 października) w godz. 11.00 ? 19.00 w Galerii Krakowskiej w Hali Grodzkiej (poziom -1). 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
LEGO? NINJAGO? w Galerii Krakowskiej Hobby, LIFESTYLE - Zbliża się wielkie święto fanów LEGO? NINJAGO?.
Hashtagi: #Hobby #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #Hobby   #LIFESTYLE