Aktualności Hobby LIFESTYLE

Gotuj na żywo z Olą Tatką! #królewskieiproste

Gotowanie w domu stało się codziennością dla wielu osób. Z pomocą tym, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki w kuchni, przychodzi Cukier Królewski. W każdy czwartek o godzinie 18:30 marka zaprasza na transmisje live na swoim

Data publikacji: 2020-05-07
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Gotuj na żywo z Olą Tatką! #królewskieiproste
Kategoria: Hobby, LIFESTYLE

Gotowanie w domu stało się codziennością dla wielu osób. Z pomocą tym, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki w kuchni, przychodzi Cukier Królewski. W każdy czwartek o godzinie 18:30 marka zaprasza na transmisje live na swoim Instagramie.

Gotuj na żywo z Olą Tatką! #królewskieiproste Hobby, LIFESTYLE - Gotowanie w domu stało się codziennością dla wielu osób. Z pomocą tym, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki w kuchni, przychodzi Cukier Królewski. W każdy czwartek o godzinie 18:30 marka zaprasza na transmisje live na swoim Instagramie.

Gotowanie w domu stało się codziennością dla wielu osób. Z pomocą tym, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki w kuchni, przychodzi Cukier Królewski. W każdy czwartek o godzinie 18:30 marka zaprasza na transmisje live na swoim Instagramie. Spotkania prowadzi blogerka i autorka kulinarnych e-booków, Ola Tatka. Pokaże ona, jak od A do Z przygotować pyszne desery. Proste a zarazem efektowne przepisy z pewnością zrobią wrażenie na bliskich i domownikach. 

Ola Tatka to popularna blogerka, która motywuje do pieczenia i gotowania nawet tych, którzy dotychczas stronili od kuchni. Jest również jedną z najbardziej lubianych mam na Instagramie. W kuchni często pomagają jej mali pomocnicy. To najlepsi recenzenci jej potraw.

– W sytuacji, w której spędzamy czas w domu, coraz więcej osób decyduje się na rozpoczęcie swojej przygody w kuchni. Razem z marką Cukier Królewski zdecydowaliśmy się pomóc w stawianiu pierwszych kroków fanom słodkości. W transmisjach live pokazujemy, jak krok po kroku przygotować pyszne desery dla całej rodziny. Dzięki takiej formie, możemy na bieżąco odpowiadać na pytania widzów oraz rozwiewać ich kulinarne wątpliwości ? mówi Ola Tatka, prowadząca transmisje.

? Odbiór naszych pierwszych live?ów był bardzo pozytywny. Widzowie chwalili się zdjęciami przygotowanych deserów, a liczba uczestników przekroczyła nasze najśmielsze oczekiwania! Mamy nadzieję, że czwartkowe spotkania w kuchni on-line pomogą rozkochać w deserach i wypiekach jeszcze większą liczbę osób. Co tydzień będziemy przygotowywać zarówno tradycyjne przepisy oparte na recepturach naszych babć, jak i nowoczesne wydania słodkości ? dodaje Beatrycze Grela, Dyrektor Marketingu Südzucker Polska S.A.

Transmisje oznaczone #królewskieiproste odbywają się w każdy czwartek, o godzinie 18:30, na Instagramie @cukierkrolewski. Dzień wcześniej opublikowane zostaną potrzebne składniki, aby widzowie mogli przygotować się na wspólne gotowanie z Olą Tatką. A już niebawem na Instagramie ogłoszony zostanie konkurs dla amatorów słodkości.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Gotuj na żywo z Olą Tatką! #królewskieiproste Hobby, LIFESTYLE - Gotowanie w domu stało się codziennością dla wielu osób. Z pomocą tym, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki w kuchni, przychodzi Cukier Królewski. W każdy czwartek o godzinie 18:30 marka zaprasza na transmisje live na swoim Instagramie.
Hashtagi: #Hobby #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy