Wydarzenia

Anna Starmach, Pyszne 25. Nowa porcja przepisów

INFORMACJA PRASOWA, EMPIK
Luty 2014 r.

Empik zaprasza na spotkanie z Anną Starmach

W najbliższy piątek, 21 lutego, warszawski salon Empik Junior przy ulicy Marszałkowskiej odwiedzi Anna Starmach. Jurorka MasterChefa i gospodyni programu “Pyszne 25” odpowie na pytania swoich fanów oraz będzie podpisywać najnowszą książkę “Pyszne 25. Nowa porcja przepisów”. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18.00.

Anna Starmach jest absolwentką prestiżowej francuskiej szkoły Le Cordon Bleu. W swoich książkach i programie telewizyjnym pokazuje jak tanio i szybko wyczarować kulinarne arcydzieła, nie będąc mistrzem kuchni. W jej dotąd wydanych książkach kucharskich znajdziemy przepisy na dania, które można przyrządzić w czasie nie przekraczającym 25 minut oraz budżecie nie większym niż 25 złotych.

W pozycji “Pyszne 25. Nowa porcja przepisów” znajduje się 70 nowych przepisów prosto z kuchni Anny Starmach. Dla wszystkich, którzy chcą zaskoczyć swoich bliskich i wyczarować coś naprawdę wyjątkowego będzie ona świetną bazą oryginalnych i smacznych pomysłów. W książce zostało zawartych także 16 praktycznych porad, które pomogą amatorom gotowania osiągnąć kolejny stopień wtajemniczenia w sztuce kulinarnej.

——————————————————–
Empik to największa i najlepiej rozpoznawalna sieć dystrybucji dóbr kultury, wiedzy i rozrywki na polskim rynku. Już od 65 lat jest stałym elementem kulturalnego krajobrazu Polski. W blisko 200 salonach Empik oferuje swoim Klientom unikalny mix produktów: dziesiątki tysięcy książek, płyt z muzyką, filmów, gier multimedialnych, czasopism, dekoracji do domu, produktów i zabawek edukacyjnych, artykułów do relaksu i pielęgnacji, rozwoju własnego, gier planszowych i gadżetów podróżniczych a także bilety na różnorodne wydarzenia. Dla ponad 30 milionów klientów rocznie Empik jest swoistym przewodnikiem po tym, co w kulturze i rozrywce najmodniejsze i najbardziej godne uwagi.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy